Prší prší jen se cáká .

25. července 2011 v 18:21 | half devil |  život podle náctky
Mě poser.
Ono furt chčije. Ne prší, ale CHČIJE. Obrovský kapky velký jak vajíčka na tvrdo. K tomu mlha , tma, no tyvole jak v horroru. Ještě mi tady přihrajte Jokera a jdu se oběsit. Koho to baví? Mrznu v posteli s noťasem a TLUSTÝMA PLETENÝMA ponožkama a v teplákách! Kdyby mi moje sexy tapeta nepřipomínala, že je ČERVENEC, řeknu, že je tak listopad. Humus humus humus.
Na lidi padá depka, já musím dělat psycholožku atd atd. NE nebaví mě to.

Dneska u mě byla Ká, sjely jsme Tupíry, sežraly misku popcornu a zašly na Chatroulette. DŽOUK, trošku. Některý zjevy jsou dost , no, vtipný. Našly jsme přesně 9 !!!! pěkných kluků. + jednoho týpka co mi říkal ,, , jů ár ósm" + tři rusy co se málem posrali smíchy, když jsem mu napsala ,, smrdíš" ,, prdel" .. Nerozuměli, ale pak další půlhodinu říkali prdel.

Ty články už nemají úroven, to je konec. Myslím, že mám krizi. Ale co, rodičové mě odvezou na týden do izolace ( od ČTVRTKU DO ÚTERÝ!!!!!) a já tam chcíííííííííípnu, 15 km od civilizace, lalalal. Beru si broučka no.1 (foťák) a broučka no,2 (noťas) Kill me please.

no to je konec .

Dodatek: Tý krávo, Límeček chce jít semnou ven ! To zas bude trapas, alias bejvalý kámoš co mě chtěl , stupen trapnosti 15 (na stupnici od 1-10).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.