2nd day - 2.1.2012

2. ledna 2012 v 17:01 | half devil |  takhle to vidí ďábel (já)
2. Looong story.
Před dvěmi lety; začátek sedmé třídy. Byla tu KM. Nesnášela jsem ji.Děvka.Měla všechno, co jsem chtěla.Já jsem byla.. no, měla jsem jednu "BF" a jednoho nej kámoše. Koukali na mě jako na šprtku. Nikdo si mě nevšímal. S KM jsme byly kdysi dávno BFF, ale potom si našla Lucii. Tak..tak jsem se snažila ji zničit. Bavila se s kluky - hodně. Hodně hodně. Při hraní pokeru jsem jim sedávala na klíně. Byla jsem ráda,když mi šahali na zadek. A najednou..najednou jsem byla nejpopulárnější a KM byla nic. Měli mě rádi (kluci) , ale holky mě nesnášely.
Před rokem; osmá třída. Změna. Bum. Nechtěla jsem být tou děvkou. Když KM přestoupila na jinou školu, byla jsem zase já. Pořád oblíbená,ale nemusela jsem na nikoho sedat ani ze sebe dělat couru. Našla jsem si nejlepší kamarádky, které mě vlastně z toho svinstva vytáhly. Bylo to super. Byla jem chytrá. Měla jsem spoustu kamarádů.
Teď; devátá třída. Jsem stejná jako na konci osmičky. Mám dvě nejlepší kamarádky, jednoho nejlepšího kámoše kterého beru jako bráchu - G., potom tu je K. což je můj bývalý spolusedící a nej kámoš, Límeček, který je "kamarád" , P. který je nevím co a taky holky ( Kejt,D.,A...) jsem spokojená. Neříkaj mi šprtka,neříkaj mi děvka,jsem prostě normální cvok. Možná tím, že jsem tak prdlá, se semnou lidi bavěj. A jsem ráda. Mám boží kolektiv, a i přesto, jaká jsem byla v 7čce.. ničeho nelituju. Možná , když se koukám zpět, jasně, byla jsem děvka a namyšlená, ale dostala jsem rozum a jsem taková, jako dnes =)) Sám G. mi řek, že by si mě ani nevšiml,kdyby nebylo sedmičky takže =)))
Ale už to nikdy,nikdy neudělám. Nemám za potřebí ze sebe dělat KM.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.