8th day - 8.1.2012

8. ledna 2012 v 10:14 | half devil |  takhle to vidí ďábel (já)
8. Ehm.
Jsou tady 3 věci , se kterýma mám starost.
1. Přijímačky . Vím , že jsou za dlouho , ale nevermind , i tak mám stres už teďkoms . Je to na nic , bojím se. Bojím se prostě , že se nedostanu nebo tak ..
2. Kamarádky . Joooo já víím, mám skvělé kamarádky . Uvědomuju si to . Nezasloužím si je. Neměla bych být pořád s G. a s nima jen někdy , ale prostě jednou začas já ... potřebuju ... být s G. a povídat si s ním , hádat se provokovat ho. POTŘEBUJU. Doufám , že to pochopí a nebudou na mě naštvané nebo tak. Mrzí mě to , ale ..
3. Kluci . Here we go . Jsme u toho. Tyvole, já vím co to je milostnej trojúhelník , hahaha ! Vím už , jak se cítí Elena v TVD, hahaha. Whatevs, nevím co tu řeším . Včerejšek se prostě stal , end of story . Nic. Nebudu se v tom pitvat . Jenže .. to moc dobře nejde .. Pořád si to musím " pouštět " v hlavě znovu a znovu . . Ne. Udělala jsem dobře . Budu tomu věřit. Achjooo prooč. + Je tu Límeček a mě to mrzí , že ho musím takhle odfakovávat , ale porstě je to LÍMEČEK, sorryvoleplíz , ale ... emm are you kidding? Dyť to je magor . Lichotí mi , že se do mě zabouch , ale pořád , je to magor a nevím , co bych s ním říkala nebo tak . ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.