Červen 2012

nemám slov

30. června 2012 v 23:20 | half devil |  život podle náctky
Zítra to jsou přesně dva měsíce.
A dnešek byl BO ŽÍ.
Jakože přijel někdy kolem desíti /L./, pokecali jsme, zmrzka , blbli , šli do vody, pak oběd a pak po obědě leháro doma, pak chvíli zase voda , atd. BYLO TO BOŽÍÍ:D Nejvíc ty kecy, smála jsem se fakt HOOODNĚ :-DDDDD
Kolem půl 6 dojeli i jeho rodiče(byli na vejletu) takže my se zdejchli(ale ne na dlouho, jeho sestra nám dělala dohled) , pak zase voda , do porstě luxusníí :-D Stejně nejlepší byl večer, už celkem šero , měsíc, a prostě jak jsem tak ležela na jeho rameni, on mě objímal a hladil mě po vlasech, já myslela , že chcííípnu blahem.. A prostě to co říkal :')))) Jestli to myslí vážně tak..prostě...:')
On úplně " Žádná holka mi nemuže dát to co ty.." a já "Hm..copak?" a on " Takovou lásku.." A já že úplně " Ty si myslíš , že thle je láska?! " a on " Jo..Ale nevím jak to cítíš ty."
A víc takových věcí říkal:')
Já uplně...Prostě on je první kluk, kterýmu na rovinu řeknu, úplně přesně a upřímně co cítím a v pohodě, první kluk, který si rozumí s mejma rodičma, první kluk, kterýho mám jakože ráda hodně (miluju?!!!!!!!!) a je prostě první skoro ve všem.... Ehhhmm nemyslete na prasárny, na to máme času dost:-DD ( I když dnešní debata v posteli mmmm :-DDDDDDDD)
A zítra spolu jedem do Tatralandie :')
V pondělí přijede a budem spolu zase celej deeen :)
A v uterýýýý takyyy !
A pak Turecko:X
Ale i taak.. 5 dnů za sebou spolu celej den ?!! :+)))) MILUJU TO.
Milujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu tohle všechno a miluju všechno spojené s ním.
Panebože asi umřu blahem.
Chudáček zítra vstává o půl 4 a ve 4 19 mu jede vlak sem :/ Ale zase celej den spolůůů :* V Tatralandiiiii:')
Achjoooo všechny dny s ním jsou boží,ale večery s ním uplně nejbožejší.
Co když nám to fakticky dlouho vydrží????
Chci. Ať si každej říká co chce , on je skvělej a nikdo mi to nevymluví.

Ich liebe dich

29. června 2012 v 22:56 | half devil |  život podle náctky
o rozlučák u a třídě jindy)

Dneeeeees boží deen . Byla jsem v Ostravěěě :P S L. ♥ Bylo to BOŽÍ:')
Jedu si tak vlakem ,pohoda jahoda. Potom vysednu na Svinoně a rozběhnu se k němu .. on mi přinesl slunečnicii :')))) ( MILUJU SLUNEČNICE). Tak jsem ho obejmula a všecko:')
Se mně ptal na rozlučák a tak......
Ale bylo to super. Byla na návštěvě jeho babička :DD( KONEC KÁMO:-DDDD si mně sjela od hlavy až k patě a pak mně ignorovala.. Ale nakonec mi řekla " měj se Verčo " :') Takže v pohoděěěěěěěě:-D
A po obííídku jsme jeli do lanovýho centra .... LOL :-D Tak jo, trošku memší trapas ale pohoda, bylo to super a adrenalin a tak :) 10 METRŮ nad zemí...a já mám panickej strach vejšek!!!!!!!:D
potom jsme jeli na gofový hřiště dělat geocaching a tak.)
Potom k nim na chvíííli, večeře, simpsonovi, a nákej ten čas v posteli jako vždy:-D
Ale prostě........ S ním je to jiný než s kýmkoliv jiným. Já...nevím,neumím to popsat, ale vždycky když se mě jen dotkne tak uplně se soustředím jen na to jak se mně dotýká, nebo jak se spolu smějem, jak je lechtivej na noze....
PROSTĚĚĚ.... ♥
Já ani k němu nemám už slov. Každým dnem mě ujištuje že to bylo dobrý rozhodnutí. Však už dva měsíce spolu budem:-) A na začátku jsem to DO BUDOUCNA neviděla... ale teď?? Doufám, přeju si, aby to vydrželo....
Nejvíc se mi líbí, že on není buhví jak nádhernej, namakanej, nebo tak... Ale pro mně je nejhezčí:* Chytrý je,milý,pozorný,upřímný,záleží mu na mně, umí vařit špagety, a je prostě můj.........!!
Achjoo:')A prostě dneska uplně nejvíc :-DD Jak J. (jeo ségra) ... Mám panenky dvě v každém oku tři.DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Já z ní umírám, božííí je:-D
Boží po bratříčkovi:D:P
Já uplně miluju jak ležíme v posteli, vedle sebe, on se na mně usmívá, já na něj, pak řeknu nějakou kravinu/praštím se do hlavy a pak hlasitej smích:'DDD
Ale protě JÁ TO NECHÁPU já se zamilovat nechtěla...ale ouvej:-D
JÁ, PROSTĚ! :-DDD

nejlepší nejlepší NEJLEPŠÍ JE:*

23. června 2012 v 23:24 | half devil |  život podle náctky
:)))))))) umřu blahem
Lidi , já jsem fakt zamilovaná . Hodně .
Když on je tak božíííííííííí .
Včera jak dojel tak byl úplně ňuňu :* od půl 4 do půl 9 tu byl :-) sranda ; jsme hráli pinčes a pak bowling :-) jednou jsem ho v bowlingu porazilaaa ! :-DD
Smutné bylo jak odjížděl :( Ale potkali jsme H., haaa :-D
A dneska jsem jela za ním jáá . On už tu byl ňák 4x za sebou , takže byla řada na mněě.
Už o půl devátý ( !!!!!!!! ) jsem stála na nádraží a těšila se na něěj :') V půl desáty konečně Ostrava a prostěěě on je užasnej . Strašně . Užasnej .
Šli jsme k němu , chvíli byli doma a pak jsme šli na pinčees (zas) a vyhrál (zas) takže traps můj (zas). A taky stolní fotbálek , 9:10 a 8:10 pro něj . Potom obíííídek u něj doma , smažáček , mňamka:P
A po obědě trip za Ostravu na minigolf, do přírody a tak . Jsem ten minigolf celkem projela noo :-D Nevermind . Potom procházka s ním lesem , jsme se ztratili málem , pak jsme šli přes Porubu k němu domů a tam jsme pařili fotbal na netu a koukali na HIMYM . . . :-D
A o půl deváté mi jel vlak :/ :( To bylo smutné úplně . Já se s ním tak nerada loučím !
Byli jsme spolu jedenáct hodin dnes a pět včera; celkově 16. Plus SMS ... Viděli jsme se celkově asi tak 25x a jestli mi někdo řekne , že se vubec nevídáme a že to je jen vztah na FB tak mu rozkopu držku ! S L. se vídám každý , každý týden ( někdy i dvakrát, třkrát) , což je uplně boží .
Miluju jak si furt máme co říct . ( ehm 11 hodin v kuse jo ???! :D) A jak nás napadaj stejný věci. A prostě všecko na něm zbožnuju. Má tak milion dokonalejch vlastností a ani jednu blbou .
Je prostě dokonalej a všecko co jsem kdy hledala........ já nechci at to zkončí!! I když spolu jsme necelý dva měsíce, tak mam pocit že ho znám nejmín rok..... :-D
Já fakt doufám že to vydrží.
Ale prostě to co říká :') Píše :') Dělá :') nejlepší kluk eveeeeeeeeeeeeeeeer ! probohaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
L. můůůjjj milovanýý:D:****
Nikdo jinej krom něj mě nezajímáááááááááá:)

Včera jsem si psala dvě hodky s P. Trošku masakr...............ale o tom jindy :-)
A jsem pohádáaná s K., nesnáší mě . Never mind . O tom příště ale.

ffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuu

22. června 2012 v 12:15 | half devil
Fffffffffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuu¨
proč
mám
za
"""""""kámošky"""""""""
takové
blbky????????
tyvole
zabít
fffffffffu
jen pomlouvaj umijou!

Turecko 6.6-16.6.2012 ♥

18. června 2012 v 18:30 | half devil |  život podle náctky
Turecko.
Aneb luxusní dovolená.

5.6 v jedenáct večer jsme vyjeli směr Bratislava. V autě jsem se snažila spát, ale jediným výsledkem byla pěkně bolavá krční páteř. Po absolvování nudných dvou hodin na letišti jsme konečně seděli v letadle, a já se jen modlila, ať už mě nechaj konečně vyspat. V 3 30 jsme vzlétli a já si jen vychutnávala ten pocit, že jsme 11 kilometrů nad zemí. Bylo to fajn.
Myslím, že kolem 6 Tureckého času jsme přistáli, nevím teď přesně.
Vystoupili jsme z letadla a bylo.. zataženo. A zima. ( 26°C)
Museli jsme podstoupit hodinovou cestu autem s dvěma Turky ( mmm ) , ale nebylo to nejhorší. Neuměli ale anglicky :-DD Když jsem vystoupila před hotelem, můj první dojem byl něco jako "Woooow." Fakt pěknej hotýlek. Prostě domečky, ve kterých byly max. 4 rodinky uprostřed nádherné zahrady. Pěkná pláž, super bazén, no prostě boží.
Samozřejmě nebyla bych to já, abych nevytuhla na lehátku, ehm no.
Takže celý dopo jsem spala ( stejně byla zima). Odpoledne už se sice Oskar ( tj. Slunce) umoudřil a daroval nám pár slunečních paprsků, což bylo fajn, hned jsem hupsla do moře a pozdravila jsem se s rybama. Večer plno žrádla, potom jsme zkoukli animační program a šla jsem spát.
V čtvrtek, tj. další den, to probíhalo asi takhle. Když mě po deseti minutách rodiče vzbudili, šla jsem na snídani. A tím jsem začala můj obvyklý rituál alá omeleta, čokapik, a pomerančový džus. Mňamka.
Po snídani jsem skočila do vody, lehla si do houpací sítě a z ní se nehla po další dvě hodiny. Pak jsem toho litovala, jelikož jsem si spálila každou část těla a nebyla jsem schopná ani chodit. Každopádně celej den jsem dělala asi tohle - moře, bazén, bar, kniha, moře, bazén , bar.
A takhle se to táhlo celou dovolenou. Prostě jsem jen ležela jak pecka, pila a plavala, a četla. Ne že by mi to vadilo. Taky jsem si psala s L., můj tatík mi totiž aktivoval net v mobilu v zahraničí a my si psali pčes fejbsuk snad celej den ( vyjímka byla, když jsem byla ve vodě) , takže jsem si nestěžovala .
Jeli jsme na vejlet číslo 1. Večer.
Přijelo pro nás.. no, vlastně takové auto z roku mínus 100 a v něm dva turci. Byli v pohodě. ( Nemohli uvěřit, že mi je 14. Pořád si mysleli , že mi je tak 17-18 ) :-D Ale koupili mi jídlo, pití, nanuk, a ještě mi urthli kytku. Fajjn .) Když nás přivezli před domeček o rozměrech 1x1 , tak jsem si řekla, že mě asi unesli.
Ale ono ne. Jenom prostě v Turecku žijou jinak.
Nakonec jsme viděli Chiméry, to je vlastně hora, na který v různých místech hoří oheň a nejde uhasit (prostě díky ňákýmu plynu) .
Nevím kdy přesně - asi pondělí? nebo kdy, bylo zemětřesení. Celkem.. hustý, fakt. Sice jsme byli 1OO km vod epicentra, ale i tak to šlo úplně vidět/cítit. Prostě země se úplně třásla, cinkaly skleničky.. Chtěla bych to zažít znovu, naprosto krutej pocit.
Ulovila jsem rybu !!!!!!! Fakt.
Měla sice asi 3 cm, ale i tak.
Lepší je - že jsem ji ulovila do podprsenky. Ehm. :-D
Taky jsem vstávala v pět, abych vyfotila východ slunce - už NIKDY. Tak brzo ! Mě to málem zabilo. Ale fotky pěkný celkem, to zas jo. ( A zničila jsem si zrcadlovku. Tééééda - poškrábala jsem si omylem displej. Fňuk. Ale tak na fotky to nemá vliv, žjo. )
V polovině dovolený už to začalo bejt celkem krutý, čísnici ke mně chodili, ptali se mně, kolik mi je, odkud jsem, jak se jmenuju atd. ( Ček repablik? Eh? I dont know. )
Pořád jsem se grilovala na slunku, četla, psala si s L. a koupala se. začalo přibejvat lidí, což mně štvalo, protože jsem se musela všude mačkat a dlouho čekat.
Ve středu jsme měli vejlet numero duo , na jednu z nejvyšších hor Olympu. (tj. pohoří) Viděla jsem sníh v Turecku, heč ! Pěknej výýhled.
Ve čtvrtek už jsem byla celkem smutná, protože mi zbejvaly jen tři dny. I když jsem se těšila na L., stejně jsem nechtěla odjíždět.
Oblíbenou části dne byly pro mně večeře. Ve čtvrtek si takhle jdu a ňákej čísník (strašně sexy, tak 24, voňal uplně ňam a myslela jsem, že se poslintám)
Nicméně mi nosil jídlo a tak. A pak na mně jak se jmenuju, odkud jsem, a kolik mi je. A já že, čytýrnacať (14) a on si mně tak projel od hlavy až k patě.. a " Hmmm... Child." A já " Hmm..whatever." Ale i tak se na mně furt čumněl, nosil mi pití a chodil kolem stolu, kde jsem seděla, asi 100x . A taky mně nakrmil :D :D :D Protě jsem měla zákusek, on přišel, ukrojil mi ho, a dal mi ho do pusy :D :D:D:D :D :D:D:D:DD:D
Potom tu byl další, na baru, kterej si semnou vždycky pokecal, smál se na mně a normálně už na mně vždycky čekal.
Pak Halil, se kterým byl super pokec.
Taky jeden, co se mně ptal 5x z sebou odkud sem a popáté jsem mu řekla , že už jsem mu to říkala 4x :-D
A devět dní na mně koukal jeden šéfkuchař nebo co to bylo , pořád se na mně smál a a čuměl dost okatě , atd. a poslední den mi dal růži z ubrousku :')
Ještě jich bylo pár, a tak.
Jsem si četla v baru, nic jsem si neobjednala a najednou mi příjde pití ve velkým kelímku s citronem a ledem, jen tak. Asi si mně oblíbili , nooo :-DDD
Poslední den byl smutnej. Rychlý rozloučení a tak.
Potom auto, letiště, letadlo a maxi turbulence, úplně hafo to s tím letadlem házelo, auto a MOJE postel. ( I když manželská postel jen pro sebe taky není k zahození. )
Samozřejmně jsem se mega těšila na L., kterej na mně pak čekal s kytkou na nádraží. ( Viz. článek dole)
BOŽÍ DOVOLENÁ :-)))))
A za dva tejdny zas do Turecka s babi a dědou, jupíček ! :-DDD
Tohle je tak to základní co mně napadá, zbytek už si nechám pro sebe... Nebo prostě.. :-D Já nevím, já fakt dělala furt to samý a nic extra.
Jo hrála jsem pinčes everyday.
A poslouchala mjůzik.
Koupala se.
Smála se.
Miluju dovolený.
Třeba mně ještě něco napadne.. Ale asi ne.
Dala bych si prvou tureckou omeletku, jojo.
Chybí mi ti číšnici :-( Byla s nima prdel !
Ale tady mám zase L,, žejpooo. Dneska se ZNÁME přesně dva měsíce, a mě to připadá, že už se známe nejmíň rok. :-D
A přečetla jsem osm knih ! HA! :-D
Mám 2500 fotek.
A nemám čas je upravit. Už teď vím, že mám naprosto zapráskanej víkend, úplně celej. Jsem vytíženej člověk:-DDD!
TURECKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO FTW!
JÁ CHCI JEŠTĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚ!
Lovit rybu do podprsenky a smát se na Turky! :-DDD

♥ ♥ uíííí

17. června 2012 v 21:24 | half devil |  život podle náctky
Milovat je silné slovo.
Ale mít rád..
Ano. Mám ho ráda. Strašně moc ho mám ráda.
(O Turecku jindy.)

Dneska přijel L.
Přivítal mě kytkou růží . On mi prostě přinesl růže . Málem jsem....no, prostě mi došla slova. Onemněla jsem úžasem.
Potom jsme šli k řece, vyblbli se a pak k nám.
Plivali jsme pecky z melounu, koukali na fotky z Turecka, dělali přemety, kecali s našima, stříkali se vodou a prostě celý den byl DO KO NA LÝ.
Miluju každou sekundu s ním . Fakt . Když se směje, když se na mně dívá, když dělá cokoliv , tak je úžasnej. A milej.
A dala jsem mu triko ! Z Turecka. Sluší mu.
Já si ho nezasloužím.
Kdybyste ho viděli..
Kluk snů.
Sen každý holky prostě.
A já si žiju v tom snu. A nikdy nikdy nikdy se nechci probudit..Protože on je nejlepší a hlavně je můj !
Jak jsem mohla pochybovatt???????????On nemá NEMÁ konkurenci.
Jenom cítím jak voní a už mi dělá břicho kotrmelce .. :')
Je nejlepší.

za chvíli domů

14. června 2012 v 17:25 | half devil |  život podle náctky
v sobotu domů
nechce se mi
ale těším se na L., to zasejc jo
tak já fičím mna večeři, čůůůs
podrobnej post napíšu až...někdy
:-D

Turkey - day 2-3

8. června 2012 v 20:58 | half devil |  život podle náctky
Vlastně ty dny jsou vždycky stejný.
Vstanu. Dám si omeletu. A Čokapik. A džus.
A jde na lehátko.
Do moře.
Do bazénu.
Na houpací síť.
Čtu.
Oběd,
Moře.
Bazén.
Kniha.
No prostě mám se fajn.
Včera ňáký hořící hory, co prostě šlehaj oheň, sám se zapaluje, nikdy neuhasne, naajs.
Dneska v pohodě, jsem spálená jako prase.
Celej den si píšu s L. :') Achjo proč tu není semmnou, děsně mi chybí.....:D
No nic,
Kluci tu jsou fakt NA NIC.
(Vole:D Teďka si tu fičim na notasu na recepci -jinde neni wifi- a nějaky 20tilety typek na mně něco fara rusky a ja že uuu:D Hm nevermind .. Hm. :-D Trapas :DDDDDDD)
Ale zpět k klukum. Čísnici celkem ok, furt na mně čuměj, ale prostě žádní mladí :/ :DDD
Hm . Fajn dovča. Tak ja zas jdu.
f
Mám velice sexy plavky :-DDD

Turkey - day 1

6. června 2012 v 17:14 | half devil |  život podle náctky
Sedim v Turecku na lavičce u recepce, vedle mě mobil a plno Rusáků k tomu.
Je 25°C a mraky. MRAKY TYVOLE.
Normálně nesvítí Slunko. Dopoledne byl hyc jak sviň, ale teď mi je skoro zima. A jsem utahaná jak pes.
V 11 (!!) večer v úterý jsme vyjeli z domu do Bratislavy . Letadlo vzlétlo 3 30 a někdy kolem 6 45 Tureckého času jsme přistáli . Hladce.
Teďka celej den spim na lehátku, protože fakt usínám v sedě .
I ve stoje.
Ale moře je boží, už jsem si málem ukopla palec.
A už jsem zmínila , že tu je asi milion Rusů ?
A miluju wifinu v Turecku.
A ano, mám tu noťas.
Ne, nejsem závislá.
Jen potřebuju udržovat kontakt s určtiýma lidma . Tím myslím L.
A ano, jsou tu kluci.
A ne, nejsou pěkní.
Jen dva. ( DVA v celým hotelu !!!!! Tak málo !)
A ani čísnici tu nejsou moc sexy. ( Možná jeden,dva, víc ne.)
Bída. Nemám koho očumovat.
Za chvíli je večere a nemám tucha kde jsou rodiče. ( Časovej posun btw. )
Proč tak každej divně čumí?
Proč si každej myslí, že jsem Ruska ?
Hmm, škoda , že není wifi na pokoji. Mám sama pro sebe mnanželskou postel btw.
Miluju , že nemusím poslouchat demenci naší třídy . Mám se fajn. Piju colu , žeru jako prase a opaluju se (no, zrovna teď ne, jak už jsem řekla , je zataženo. )
Tak já končím asi.
A teďka se na mně podívala Ruska a zamlela něco jako Oétoočenharašobaldbalajhdasdjasfdsjafsdfjásmtatrju.
A já si myslela, že budu mít od školy klid. Ono ne. Já tu ruštinu slyším všude . Fuj .
A tak jasně, momentálně jsem schopná všem rusům popsat, kde se nachází kabinet ředitele, ale neumim si objednat ani blbou vodu.
Angličtina ftw. Škoda, že tady Turci neuměj anglicky.
Hm.
ALE JINAK TO TU MÍÍÍÍÍLUJU:-DD

:'))))) uíí

2. června 2012 v 23:42 | half devil |  život podle náctky
Takže dnešek.
Od desíti s G. Bylo to fajn, a i přesto, že ho mám ráda, jsem si uvědomila, že do něj zas tak zamilovaná nejsem. Jsem se sekla na pevným bodě s ním - prostě ne víc než nejlepší kamarádství. A i když mě to k němu táhne, a to jakože dost, prostě.. nevím.
Nicméně fajn dopoledne.
A odpoledne L. :')
Vystoupil z vlaku a prostě taková facka emocí . . On je prostě boží !
Nejprv jsme pokecali s mamkou a tak , v pohodě , potom jsme si zašli zahrát pinčes ( porazil mně , hodněkrát , ale byla sranda :-D)
Potom jsme byli u nás . Bylo to fajn . Moc moc moc fajn .
Já se s ním fakt hooodně zasměju . A tím myslím hodně, hodně. A je jako droga. Chci ho čím dál víc . Věřím mu, nebo spíš, začínám mu veřit . Myslím , že to nehraje . Už dlouho mluví o budnoucnosti nás dvou a tak .. Já si mysli, že by to mohlo vydržet . ( ale nechci to zakřiknout ) . Nebudu brát P. ani G. ani nikoho jako moje kluky - prostě L. bude muj první kluk, ten , o kterém budu všem v budoucnu vyprávět . A nedá se vůbec ani srovnávat L. s P. nebo tak . Vubec .
Miluju všechno co dělá . Jak mě vždycky obejme . Vezme kolem pasu . Jak se mi směje . Hraje si s mejma ušima . Dělá si ze mně srandu , že jsem slepá . Jak si vedle mně lehne . Nebo jak mě nosí na zádech . Já nevím , my máme takovej divnej vztah , takový fakt paka jsme :-D Válíme se po zemi , smějeme se , skáčeme , předháníme se v tom kdo je lepší , blbnem spolu ale prostě uplně se mi to líbí : ) Vždycky když se na mně dívá je to takové .. já nevím , uáo :-D
Nebo když mi dává pusu , je takový . . noo , prostě uíííí ! :D
Ještě , že ho zejtra uvidim .
A dneska mu "ujel" vlak , tak jel až o pul devátý ! :D
A DNESKA JSME DALI 1O OOO sms ! :D
A včera to byl měsíc , co jsme spolu .
NEJLEPŠÍ MĚSÍC EVER.
Kdybyste ho znali ... se z něj poděláte .
Protože on je fakt kluk , kterýho chce každá holka .
A je můj.
MUHAHAHA BITCHES. ( ano myslím tebe děvko co ho balíš :-D ostravačko hnusná, ruce pryč :-D)

Naše první společná fotka ! :D Dlooouho jsem ho musela přemlouvat :-D
je šikmá, stojím divně, ale jsem tam s nííííííííím <3 :D

změnaa

2. června 2012 v 12:06 | half devil |  život podle náctky
Změna plánu)
V 22:0něco mi L. napsal, že by dojel v sobotu(dneska) a já v neděli tam . Hm . JENŽE .
Já už byla domluvena na brusle s G. a kino s K.
Hm.
Těžký rozhodnutí .
Tak jsem to vyřešila nakonec tak , že kino s K. přesunem na jindy , a na brusle s G. jsme šli nakonec dopoledne ( Bylo to fajn , pokecali jsme , vyřešili L. a tak ) . A celý odpoledne tu bude L. Hm , super:') Už se na něho těším uplněěě :D ♥
Snad to bude cajk a tak no , jsme se tejden a něco neviděli :/ :DDD
Néé , uplně busy weekend , tak víšco , poslední v ČR na dva tejdny , takže musím si ho užít (s L. :-D)

asi oukej

1. června 2012 v 21:08 | half devil |  život podle náctky
Tak prej to je v pohodě :-D
Včera jsem mu natvrdo řeklo že si prostě nenechám srát na hlavu ..
A on mi řekl, že řekl tý holce , že s ní bude jen kamarád a že mně nechce ztratit, že mě miluje a tak ..
Naaajs
A říkal, že kdyby s ni něco mněl, že by mi to řekl , že je upřímnej a nic netají a tak .
Achjoo,uvidíme v neděli no, jak se bude chovat a všecko .D
Tak jo zítra bude boží den :D
a) jdu s G. na brusle/jen tak ven, podle počasí
b) du s K. do kina na Sněhurku a lovce :-D
c) je sobota to znamená bude neděléé:D

a dnešek taky cajk:) s G, faajn, až na to, že se chovám uplně hnusně (vůči L.) ale oukej;) prostě s G. máme víc než kamarádství, ty naše kecy atd......... :D ale L. bych nikdy NIKDY neodvedla :-)
mám ho ráda,fakt:-D
tak zas někdy, čusík:D

A HAPPY DEN DĚTÍ BTW:D
(už tu vubec nepíšu co se děje,ale nějak se mi nechce etajly psát... možná po dovolený:D, tedka jsou hlavní kluci no)